O NÁS PRODUKTY OPRAVY A SERVIS SANITACE REFERENCE KONTAKTY

Sanitace pivního vedení a výčepního zařízení je jedním z nejdůležitějších předpokladů kvalitního čepovaného piva. Pro nápojové vedení je velice důležité, aby pomocí sanitace bylo zbaveno veškerých nečistot a mikroorganismů. Tato skutečnost má přímý vliv na dobu, po kterou je sanitace účinná. Pokud se nečistoty a mikroorganismy nezlikvidují, tak pokračuje jeho množení až se pivo zakalí nebo získá pachuť.

PIVOVARY STAROPRAMEN

• Cena sanitace: 350,- včetně DPH.
  • Sanitujeme v okresech: Chrudim, Havlíčkův Brod, Jihlava, Žďár nad Sázavou, Blansko.
  • Doporučená četnost sanitací: 1 x měsíčně.

PLZEŇSKÉ PIVOVARY

• Cena sanitace: 350,- až 500,- včetně DPH.
  • Doporučená četnost sanitací 1 x za 14 dní.
  • Jaroslav Sokol - Sokol servis je autorizovaná sanitační firma, která je držitelem autorizace Plzeňského Prazdroje a.s. pro vytváření sanitací na výčepních zařízeních Plzeňského Prazdroje. Tato autorizace opravňuje držitele k provádění sanitací výčepního zařízení a k provádění preventivní údržby výčepního zařízení, které je v majetku Plzeňského Prazdroje. Autorizovaná sanitační firma to je záruka kvality provedené sanitace pivních cest a dalších doplňkových služeb jako je preventivní údržba výčepního zařízení atd....

SOKOL servis, Breitcetlova 880/9, 198 00 Praha 9, Černý Most,  Tel.: 602487713
SOKOL servis, Hálkova 468, 539 01 Hlinsko, Tel.: 602487713